Warunki rezerwacji

1.Dostępność apartamentu.
Należy sprawdzić dostępność apartamentu w wybranym przez Państwa terminie. Dostępność apartamentu można sprawdzić na podstronie REZERWACJA albo telefonicznie kontaktując się z biurem.
2. Rezerwacja.
Należy wypełnić formularz na podstronie REZERWACJA.
Dane kontaktowe posłużą do sporządzenia Umowy – Zgłoszenia.
Po uzgodnieniu powyższych informacji zostanie Państwu przesłana Umowa – Zgłoszenie wraz z warunkami uczestnictwa. Należy zapoznać się z treścią tych dokumentów i odesłać podpisaną umowę e-mailem na adres: biuro@arcticpro.pl
3.Podpisanie Umowy – Zgłoszenia/Płatność:
Podpisana Umowa – Zgłoszenie jest  prawnym dokumentem potwierdzającym zawarcie umowy pomiędzy Biurem a Klientem. Wpłata należności oznacza akceptację umowy.
4.Warunki Płatności.
4.1. Warunki płatności za wybrany apartament są określone dokładnie w Umowie-Zgłoszeniu.
4.2. Rezerwacja zostaje potwierdzona z chwilą otrzymania przez Biuro potwierdzenia wpłaty zaliczki. Potwierdzenie przelewu zaliczki proszę przesłać elektronicznie na adres: biuro@arcticpro.pl
4.3. Wpłata pozostałej części należności w wysokości i walucie określonej w Umowie-Zgłoszeniu, następuje na miejscu po przybyciu i zameldowaniu się w wybranym apartamencie.
5. Wpłata zaliczki.
Wpłaty zaliczki należy dokonać w złotówkach. Zaliczka wynosi 20% wartości zarezerwanego pobytu w wybranym przez Państwa apartamencie.
Wpłatę należy przesłać na konto:
ARCTIC PRO
OS. BOHATERÓW WRZEŚNIA 43/22 , KRAKÓW 31-621
Numer rachunku:/IBAN/ PL 51 1240 4591 1111 0000 5456 5696
kod SWIFT banku Pekao SA: PKOPPLPW
6. Voucher
Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, na podany przez Klienta adres e-mail wysyłany jest voucher potwierdzający rezerwację wybranego apartamentu.
Voucher należy sprawdzić pod względem poprawności zawartych w nich danych, w szczególności terminu przyjazdu jak i wyjazdu oraz rodzaju zarezerwowanego apartamentu i liczby osób, które planują przybyć.
Voucher należy zabrać ze sobą, celem identyfikacji osób które przyjadą do willi.
7.Rezygnacja z zamówionego pobytu.
Rezygnacja z zamówionego apartamentu związana jest z utratą wpłaconej zaliczki.
8.Pozostałe informacje
Rezerwacja rozpoczyna się od godziny 14:00 w dniu przyjazdu i kończy się wymeldowaniem o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu.